UUS! Algkursus

Jooga on olemisseisund, kus elemendid ja jõud, millest koosneb bioloogiline keha, on harmoonilises vastastikmõjus kosmiliste elementidega. Selles seisundis viibides koged sa suurenenud emotsionaalset, psühholoogilist ja vaimset heaolu ning märkad, kuidas sinu soovid spontaanselt järjest enam täituvad. Joogas – ühtsuses vaimuga – on sinu soovid ja looduse soovid üks. Kui oled koos lõpmatu olemisega osaline loomisprotsessis, kaovad su mured ning sa tunned kergust ja rõõmu. Iseenesest suurenevad intuitsioon, arusaamine, kujutlusvõime, loovus, tähendusrikkus ja eesmärgistatus. Sa teed õigeid valikuid, millest pole kasu mitte ainult sulle, vaid kõigile, keda sinu valikud mõjutavad. -Deepak Chopra. “Jooga 7 vaimset seadust”-

UUS ALGKURSUS 06.03-24.04

Sõna jooga tähendab ühendust või ühendmist ja annab sulle võimaluse ennast paremini tundma õppida läbi lihtsate, kuid väga tõhusate kehapraktikate.

8-nädalase kursuse jooksul õpime ära šivananda jooga 12 põhiasendit, mh peapealseisu, päikesetervituse, hingamispraktikad, joogalikud lõdvestumistehnikad ning pöörame tähelepanu oma meelele, et tuua ellu rohkem tasakaalu, harmooniat ja positiivsust. Joogalik lähenemine käsib meil võtta ise vastutuse oma elu eest ja näitab kätte ka suunad, kuidas liikuda positiivsemate elukogemuste poole.

Kursusel on nii teoreetiline kui praktiline osa ja iga joogatund kestab 90 minutit. Kursus on sobilik kõigile huvilistele ja ei nõua eelnevat füüsilist ettevalmistust, suurt kehalist paindlikkust ega muid oskusi, mille pärast tavaliselt kardetakse joogatundi tulla :). Oluline on vaid soov ennast joogamaailma ja selle käsitlustega kurssi viia. Igaüks saab alati teha harjutusi vastavalt oma keha hetkevõimalustele ja vajadustele.

Kursuse hinna sisse kuulub ka 6-kuuline kvaliteetaeg joogaga videode kasutusõigus.

Toimumiskoht:
Lossi 15 liikumisstuudio, Tartu

Toimumisaeg:
Igal kolmapäeval 18.00-19.30 (al. 06.03)

Kursuse tasu:
120 eurot, millest 30 eurot on tagastamatu ettemaks ja 90 eurot kursuse põhitasu

Juhendaja
Kristi Kass

Kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks kirjuta kristi@joogatartu.ee või jäta sõnum kvaliteetaeg joogaga FB postkasti. Koha kindustamiseks grupis on vajalik tasuda kursuse ettemaks 30 euro ulatuses OÜ JOOGATAJA • EE427700771001489328. Küsimused ja lisainfo kristi@joogatartu.ee

Oled teretulnud meiega liituma!