ALGKURSUS jaanuar 2018

Uus jooga ALGKURSUSE grupp stardib juba jaanuari teisel nädalal!

Sõna jooga tähendab ühendust või ühendmist ja annab sulle võimaluse ennast paremini tundma õppida läbi lihtsate kuid väga tõhusate kehapraktikate.

12-nädalase kursuse jooksul õpime ära šivananda jooga 12 põhiasendit, mh peapealseisu, päikesetervituse, hingamispraktikad, joogalikud lõdvestustehnikad ning pöörame tähelepanu oma meelele, et tuua ellu rohkem tasakaalu, harmooniat ja positiivsust. Joogalik lähenemine käsib meil võtta ise vastutuse oma elu eest ja näitab kätte ka suunad, kuidas liikuda positiivsemate elukogemuste poole.

Kursusel on nii teoreetiline kui praktiline osa ja iga joogatund kestab 90 minutit. Kursus on sobilik kõigile huvilistele ja ei nõua eelnevat füüsilist ettevalmistust, suurt kehalist paindlikkust ega muid oskusi, mille pärast tavaliselt kardetakse joogatundi tulla :). Oluline on vaid soov ennast joogamaailma ja selle käsitlustega kurssi viia. Igaüks saab alati teha harjutusi vastavalt oma keha hetkevõimalustele ja vajadustele.

Kursuse toimumise aeg:
09.01-27.03, tunnid teisipäeviti 18.00-19-30

Toimumiskoht:
Lossi 15 liikumisstuudio, Tartu

Kursuse tasu:
115 eurot, millest 30 eurot on tagastamatu ettemaks ja 85 eurot kursuse põhitasu

Juhendaja
Kristi Kass

Kohtade arv on piiratud. Registreerimiseks kirjuta kristi@joogatartu.ee või jäta sõnum kvaliteetaeg joogaga FB postkasti. Koha kindustamiseks grupis on vajalik tasuda kursuse ettemaks 30 euro ulatuses OÜ JOOGATAJA • EE427700771001489328. Küsimused ja lisainfo kristi@joogatartu.ee

Oled väga teretulnud meiega liituma!