Algkursus

Jooga on olemisseisund, kus elemendid ja jõud, millest koosneb bioloogiline keha, on harmoonilises vastastikmõjus kosmiliste elementidega. Selles seisundis viibides koged sa suurenenud emotsionaalset, psühholoogilist ja vaimset heaolu ning märkad, kuidas sinu soovid spontaanselt järjest enam täituvad. Joogas – ühtsuses vaimuga – on sinu soovid ja looduse soovid üks. Kui oled koos lõpmatu olemisega osaline loomisprotsessis, kaovad su mured ning sa tunned kergust ja rõõmu. Iseenesest suurenevad intuitsioon, arusaamine, kujutlusvõime, loovus, tähendusrikkus ja eesmärgistatus. Sa teed õigeid valikuid, millest pole kasu mitte ainult sulle, vaid kõigile, keda sinu valikud mõjutavad. -Deepak Chopra. “Jooga 7 vaimset seadust”-

UUS ALGKURSUS 16.01-12.03

Uue aasta esimene ALGKURSUS on nüüd paigas ja ootab sind osalema! Alustame neljapäeval 16. jaanuaril ja joogatunnid hakkavad toimuma neljapäeviti ja kolmel nädalal ka teisipäeviti 18.30-20.00 (täpsemat tundide graafikut vaata alt) Tartu kesklinnas Lossi tn 15 liikumisstuudios.

Mida kursusel tehakse ja kellele kursus sobib?

Kursus sobib kõigile, kes soovivad joogaga algust teha ja seda rahulikus tempos. Kursus põhineb šivananda jooga meetoditel ja õpetab pehmeid hatha jooga asendeid, lisaks hingamisharjutusi ja lõdvestumistehnikaid. Seega sobib kursus kõigile, olenemata kehalistest eeldustest, kuna kõiki asendeid saab sooritada keha hetkevõimalustest ja oma enesetundest lähtuvalt.

Lisaks füüsilistele praktikatele räägime juurde ka kõige olulisemat teoreetilist osa ehk hingamisest, lõdvestumisest, aasanatest, toitumisest. Kaasa saad materjalid põhiaasanate mõju kohta meie kehale.

Kokku kohtume joogakursuse raames 10 korda ja ühe joogatunni pikkus on 90 minutit.

Seega, tule kindlasti, kui soovid:
♡ joogaga alustada
♡ kogeda läbi lihtsate kehapraktikate rohkem tasakaalu, lõdvestumist, kohalolu
♡ rohkem energiat ja muretut meelt
♡ kergust
♡ paremat paindumist ja suuremat kopsumahtu 🙂
♡ paremat tervist
♡ kujundada oma igapäevast ja järjepidavat joogapraktikat
♡ ja palju muud, mida läbi jooga saad kogeda.

Lisaks saad kasutada Kvaliteetaeg Joogaga videotunde 6 kuu jooksul, et kodus praktikasse rakendada kõik see, mida oled kursusel õppinud.

Varasememalt kursuse läbinute tagasisidet saad lugeda siit:
http://www.joogatartu.ee/tagasiside/

Joogatunnid toimuvad
16.01, 23.01, 28.01, 06.02, 13.02, 18.02, 27.02, 05.03, 10.03, 12.03
kell 18.30-20.00

Toimumise koht
Lossi 15 liikumisstuudio

Kursuse tasu
135 eurot

Juhendab
rahvusvaheliselt sertifitseeritud šivananda jooga õpetaja
Kristi Kass

Registreerimine
Kirjuta Kvaliteetaeg Joogaga FB postkasti või saada kiri oma osalemissooviga kristi@joogatartu.ee. Koha tagamiseks grupis tuleb tasuda ettemaks 30 euro ulatuses OÜ JOOGATAJA • EE427700771001489328, ülejäänud kursuse summa (105 eurot) kohapeal esimeses joogatunnis või ülekandega enne esimest joogatundi.