Tore, et soovid veeta oma kvaliteetaega koos joogaga! 

Jooga on imeline! See on midagi, mis muudab sind õnnelikumaks, rahulikumaks, ilusamaks, nooremaks, tugevamaks, tasakaalukamaks. Midagi, mis aitab sul paremini keskenduda ja lõdvestuda ning vähendada stressitaset või vähemasti sellega paremini toime tulla. Lisaks paraneb sinu painduvus, tervis, väheneb kehakaal. Sa õpid elama hetkes ja eristama olulist ebaolulisest.

Kvaliteetaeg joogaga muudab sinu joogatunnid eriliselt mugavaks, sest nüüd ei pea enam kosutava joogatunni läbimiseks kodust lahkuma, piisab vaid oma arvuti, telefoni või teleka avamisest ning mati lahtirullimisest ning joogatund võibki alata! Sa saad valida erineva pikkusega joogatundide vahel, vastavalt sinu hetkevõimalustele ja vajadustele. Tunnid sobivad nii alustajale joogasõbrale kui ka kogenud praktiseerijale. Kokku leiad rohkem kui kolm tundi mõnusaid, eestikeelseid ja kvaliteetseid joogavideosid. Joogatunnid põhinevad šivananda joogatraditsioonil. Selle klassikalise joogastiili ja tundide ülesehituse kohta saad lugeda siit.

Joogatunde viib läbi rahvusvaheliselt  sertifitseeritud šivananda jooga õpetaja Kristi Kass.

See programm sobib täpselt SULLE, kui
– soovid joogat proovida, kuid ei tea, kust alustada
– kui sa soovid praktiseerida üksinda kodu toetavas keskkonnas
– kui ajad joogatundi minekuks ei klapi
– kui sinu kodukoha läheduses joogatunde ei pakuta
– kui sa soovid alustada rahulikult ja vajadusel mõnda harjutust mitu korda üle vaadata
– kui sa soovid joogaga tegeleda tihedamalt, kui grupitunnid seda võimaldavad
– kui sa soovid kokku hoida raha ja aega

Vaata joogatunde tutvustavat klippi siit!

Kui sa soovid teada, mida teised jooga ja grupitundide kohta on arvanud, siis vaata tagasisidet siit.


Kvaliteetaeg joogaga paketist leiad järgmised joogatunnid:

Pehme hommikujooga on mõnus seeria, mida on hea ette võtta kohe hommikul esimese asjana, et anda päevale ilus algus ja keha pehmelt tegusa päeva lainele sättida. Seeria pikkus 18 min. Vaata tutvustavat klippi siit ja siit.

35 min joogatund on lühike joogaseeria koos päikesetervituse ja erinevate aasanatega, mõeldud just sulle, kui sul pole joogale pikalt aega kulutada, aga tahaksid siiski end joogalainel hoida ja kõiki joogast saadavaid positiivseid efekte oma kehas ja meeles tunnetada. Vaata tutvustavat klippi siit.

50 min joogatund on rahustava muusikaga joogaseeria, mis koosneb päikesetervitusest, erinevatest aasanatest ja pikemast lõdvestusest. Vaata tutvustavat klippi siit.

90 min joogatund on klassikaline šivananda jooga seeria koos hingamisharjutuste, meditatiivsete aasanahoidmiste ja sügava lõdvestusega. Vaata tutvustavat klippi siit.

“Tervis on varandus. Meelerahu on õnn. Jooga näitab teed!

Svaami VišnudevanandaNB!
Videode ostmiseks registreeri ennast kasutajaks SIIN või loo konto www.joogatartu.ee/registreeri

Näitan kõiki 4 tulemusi